IMG_5180

První závod třetího ročníku RC Winter Race je za námi a s klidným svědomím mohu říct, že opravdu úspěšně. Účast závodníků byla opravdu famózní, kdy z 56 přihlášených modelů se nakonec pouze dva závodníci z důvodu nemoci nemohli dostavit a do závodu tedy odstartovalo úctyhodných 54 závodních vozů. Především nás těší účast v kategorii Hobby, která dosáhla krásných 15 strojů a tím pádem byla nejobsazenější kategorií. K prvním kvalifikačním jízdám jsme odstartovali v půl desáté a závod nám pěkně utíkal v tradiční přátelsko soupeřivé atmosféře až do konce finálových jízd, které jsme dojeli v 17:45. Byl to den plný závodního adrenalinu, soupeření, ale hlavně přátelské atmosféry.

Děkuji tímto nejen všem účastníkům závodu za hladký průběh, ale hlavně těm, kteří v pátek pomáhali se stavbou dráhy a také s vyspravením koberce a dalšího vybavení. Odvedli jsme pořádný kus práce a na koberci je to opravdu znát. Jmenovitě velké díky patří těmto kamarádům: Tomáš Ulč , Marián a Danek Klejchovi, Lukáš Ozom, Tomáš Havlan, Martin Soukup, Martin Hudeček, Saša Balachonov, Karel Jíša, Jakub Lehký, Rudolf Griessl, Tomáš Vágner, Kristina Ševčíková a Šimon Charvát.
A nesmím také zapomenout na naše sponzory a partnery kterými jsou: MM Spedition, Elektro S, AAA RC-Model, ExRC a RCXAuta.

A na závěr přehled vítězů jednotlivých kategorií:
TC Hobby

 1. Baláž Vojta
 2. Pupenko Tomáš
 3. Vesecký Marek

True Formule

 1. Havlan Tomáš
 2. Baláž Marek
 3. Ozom Lukáš

World GT

 1. Martinek Jiří
 2. Tondl Petr
 3. Ryba Jan

TC True Stock

 1. Tyburec Tomáš
 2. Martinek Jiří
 3. Klejch Marián

TC Stock

 1. Vesecký Jiří
 2. Tyburec Tomáš
 3. Ozom Lukáš

TC Open

 1. Ulč Tomáš
 2. Baláž Marek
 3. Havlan Tomáš

A jako tečka za tímto reportem je fotogalerie ze závodu
Fotogalerie