IMG_6084

Tak a je to za námi!! Třetí ročník ostrovského seriálu RC Winter Race jsme minulou sobotu 23.3. završili 6. závodem s krásnou účastí 47 závodníků a celkem 60 modelů. Na tomto závodě jsme měli čest přivítat úřadujícího dvojnásobného mistra České Republiky Matěje Šulce, dále několikanásobného mistra ČR z let 2007-2009 Zdeňka Hamáka a také bratry Karla a Jakuba Doležalovi, kteří patří do Top10 jezdců v naší republice. Tito špičkoví jezdci nám ukázali krásné jízdy s úžasnými závodními souboji v nejrychlejší kategorii Open/Modified.

V letošním ročníku nám celkem odstartovalo 334 aut v šesti závodech rozdělených pravidelně do šesti kategorií. Nejvíce obsazovanou kategorií byla kategorie TC Hobby, které se zúčastnilo celkem 25 aut. Kategorie Formule se zúčastnilo celkem 13 monopostů a World GT celkem 8 modelů. Kategorie True Stock byla letos novinkou převzatou z letního seriálu Ouda Cup a zúčastnilo se jí 9 modelů. Druhou nejobsazovanější kategorií je Stock a letos se jí zúčastnilo celkem 23 modelů. Kategorie Open byla s účastí celkem 15 modelů.

Velice nás těší váš zájem o náš seriál a tímto všem účastníkům velice děkujeme, blahopřejeme k dosaženým výkonům a budeme se snažit náš seriál udržet na stejné úrovni a v rámci možností ho ještě zlepšovat.

Rád bych také poděkoval i těm kteří nám pravidelně pomáhají s úklidem dráhy a také našim sponzorům MM Spedition s.r.o. a Elektro S, dále také RCXAuta, Extremerc a RC Titan za materiální podporu.
A nesmím také zapomenout na Marka Fialu a Karla Jíšu, kteří dodali doplňkové ceny do celkového vyhlášení.

Ještě jednou veliké díky vám všem a budeme se těšit na další ročník 2019/2020

A na úplný konec odkazy na fotogalerie ze závodu a z vyhlášení vítězů celého seriálu

Foto ze závodu

Vyhlášení vítězů celého seriálu