Banner-velk-

Vyhodnocení a shrnutí seriálu 2021/22
Na samém konci sobotního závodu proběhlo vyhlášení vítězů celého seriálu a v galerii naleznete jejich přehled.
Po více jak rok a půl dlouhé covidové pauze jsme si mohli opět užít halové závody a sezona 21/22 byla o to pestřejší, že jsem naplánoval o jeden dubnový závod víc a tak jsme si na koberci pořádně zajezdili. Nicméně to v průběhu března málem narušila válečná situace na Ukrajině a v hale měli být nouzově umístěni uprchlíci. Nic z toho se nakonec nestalo a tak celá sezona proběhla bez komplikací od začátku až do konce.
Tuto sezonu se nám podařilo pozvednout úroveň našeho seriálu v podobě stálého bufetu Štěpánky, který si všichni velmi chválili a tímto patří Štěpánce velikánské díky za to, jak se o nás starala. Dalším zpestřením je spolupráce s místním soukromým pivovarem Rudohor, který nám poskytuje nejen pivní ceny pro jednotlivé vítěze.
A nakonec musím vyzdvihnout i vzrůstající zájem kolegů závodníků ze sousedního Německa. Celkem jich naše závody navštívilo 18 a vypadá to, že se stanou pravidelnými návštěvníky i v budoucnu.
Od roku 2018 se pravidelně účastní i žáci Střední průmyslové školy Ostrov v rámci jejich projektu vodíkového pohonu modelů a na našich závodech se zdokonalují v jejich řízení. Letos se sešla opravdu výborná parta kluků, kteří získávají lepší výsledky, ale hlavně co se našich závodů týká, jsou skvělými, ochotnými pomocníky nejen při přípravě a uklidu, ale i v průběhu závodu, jako zastupující nasazovači. Tímto bych jim velice rád poděkoval a těším se na ně i na příští sezony.
Celkem se celého seriálu zúčastnilo 102 závodníků napříč šesti kategoriemi a to je pro nás krásné číslo. Tímto vám všem závodníkům velice děkuji za váš zájem o naše závody, bez kterých by jsme náš koníček provozovat nemohli. Jste to převážně Vy, kteří utváří atmosféru našich závodů – DÍÍÍÍKY
A na závěr se patří poděkovat také našim partnerům za jejich materiálovou a finanční podporu. Jsou jimi: MM Spedition Hroznětín, Autodoprava Karel Rak Teplá u Toužimi, Elektro S Ostrov a Pivovar Rudohor.
Ještě jednou veliké „DÍKY“ Vám všem
S pozdravem
Jirka „předseda“

odkaz na fotogalerii
https://eu.zonerama.com/rccarsclub-ostrov/Album/8319729